Par mums

Kas mēs esam?

Par mums

 

SIA „IRAnete” ir uzņēmums, kurš izveidots 2012. gada augustā ar mērķi ieguldīt savas zināšanas darbā, sniedzot klientiem kvalitatīvus un inovatīvus risinājumus celtniecības darbu veikšanā. Uzņēmums veic pilnu betona grīdu ieklāšanas ciklu. Sākot no telpas kvadrātmetru aprēķina un betona daudzuma noteikšanas, pasūtīšanas no ražotāja līdz kvalitatīvi ieklātai grīdai ar klientam izdevīgāko risinājumu. Betonēšanas darbu veikšana un grīdu slīpēšana, arī pēcapstrāde. Papildus klientam ir iespējams iegādāties dažādus celtniecības materiālus, kurus piegādāsim līdz klienta norādītajai adresei. Kvalitāte, precizitāte, uzticamība garantēta. Individuāla pieeja katram klientam.

Saņemt profesionālu konsultāciju

Aizpildiet kontaktformu, lai saņemtu konsultāciju

Ilgvars Ribušs – Projektu vadītājs

Pašlaik studēju RTU maģistratūru būvuzņēmējdarbībā. 2015 gadā pabeidzu RCK 1 līmeņa augstākā, būvdarbu vadītājs un būvuzraudzība. 2017 gadā LLU iegūta 2 līmeņa augstākā, būvinženiera kvalifikācija. Pieredze būvniecībā uzskatāma no 14 gadu vecuma kad saviem spēkiem tika uzsākta viesu mājas būvniecība. Šo gadu laikā uzkrātā pieredze ir devusi ļoti daudz zināšanu, tieši saistībā ar betona grīdu būvniecību, kuras vēlos likt lietā un izmantot sava uzņēmuma veidošanā un attīstīšanā. Uzņēmumu dibināju ar mērķi kļūt sava laika patstāvīgs noteicējs un neatkarīgs no darba devēja.
Darbojoties šajā projektā vēlos attīstīt savas zināšanas un dalīties tajās ar saviem klientiem, kā arī ar laiku vēlos būt atpazīstams uzņēmums būvniecības pakalpojumu nozarē.